Firma „Zakład Usług Elektrycznych, „Pierianowicz & Sośniak” Sp.j. jako spółka powstała w 1995 r. stając się kontynuatorem działalności prowadzonej od 1987 r. przez obecnego współwłaściciela Waldemara Pierianowicza.

Działalność nasza z racji współpracy z naszym strategicznym Inwestorem, jakim są „Górażdże Cement S.A. ukierunkowała się przede wszystkim na usługi w branży cementowo-wapienniczej gdzie możemy się poszczycić największymi osiągnięciami. 

Oczywiście nie wyklucza to naszej działalności w pozostałych sektorach przemysłu gdzie zrealizowaliśmy wiele liczących się obiektów w zakresie instalacji i sieci elektroenergetycznych. Wysoka wiedza, umiejętności zawodowe, długoletnie doświadczenie naszej kadry, terminowość i sprawna realizacja zleconych zadań pozwoliła spółce uzyskać opinię firmy solidnej i profesjonalnej, co daje gwarancje wykonania zleceń na wysokim poziomie. 

Posiadamy wszystkie wymagane prawem i Polskimi Normami uprawnienia do wykonywania instalacji w zakresie naszej oferty. Informujemy, iż od 2006 r. obowiązuje w firmie System Zarządzania Jakością ISO 9001.

Wypracowane zaufanie naszych klientów skutkuje ciągłością zleceń, mimo coraz większej konkurencji, jesteśmy stale obecni na rynku robót elektromontażowych.